Kontakt

Kontakt - Superpolisa
Masz wątpliwości?
Nasz konsultant pomoże Ci je rozwiązać w jak najszybszym czasie.
Informujemy Panią/Pana, że współadministratorami danych są: Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39, Superpolisa Ubezpieczenia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39, Superpolisa.pl Pegaz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 208 lok. 7, Superpolisa Como Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Brechta 7, Superpolisa GSU Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Jana Pawła II 2, Superpolisa Insurance Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39, Superpolisa Intertur Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 208 lok. 7, GSU S.A. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Jana Pawła II 2, GSU Spółka Ubezpieczeniowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Jana Pawła II 2, Superpolisa STBU Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, przy ul. Rzemieślniczej 7, Superpolisa.pl S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39, Superpolisa Multi-Agent Group Sp. z o.o., Superpolisa Operator Finansowy Sp. z o.o. z siedzibą w Olkuszu przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 3/26.


Przestrzeganie zasad ochrony danych u współadministratorów nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez adres e-mail iod@mak-investments.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.superpolisa.pl lub pisemnie na adres siedziby któregokolwiek ze współadministratorów.


Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego (kierowania do Państwa informacji handlowych, związanych z ofertami ubezpieczeń) oraz odpowiedzi na pytanie zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w Naszej Polityce Prywatności https://superpolisa.pl/regulaminy/.

Kontakt z ekipą Superpolisa: